شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران
شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران

تهیه و توزیع دام زنده و گوشت منجمد داخلی و وارداتی، گوشت مرغ زنده و منجمد و ماهی و میگو

گوشت منبع مهمی از آهن ،پروتئین، روی و ویتامین های گروه B است.گوشت حاوی پروتئینی با کیفیت بالاست که برای رشد مناسب کودکان ضروری است.
آهن : آهن موجود در گوشت ( آهن هِم ) کیفیت بالایی دارد و به راحتی جذب بدن می شود.در حالی که آهن غیر هِم موجود در مواد غذایی گیاهی مثل غلات و سبزیجات کمتر جذب می شود و 90 درصد آهن خورده شده هدر می رود.موادی که از جذب آهن جلوگیری می کند فیتات های موجود در غلات، حبوبات و مغزهاو پلی فنول های موجود در سبزیجات است.
علائم کمبود آهن شامل خستگی، سردرد، حساس شدن و کاهش توانایی برای انجام کارهاست.در کودکان کم سن، کمبود آهن موجب کاهش سطح هوش و توانایی صحبت کردن می شود.دختران خصوصاً در سنین پس از بلوغ به علت اتلاف آهن نیاز بیشتری به دریافت آن دارند.
روی : گوشت، مرغ و تخم مرغ منابع غنی روی و دیگر ریزمغذی های لازم برای تقویت سیستم ایمنی و تأمین رشد هستند.
ویتامین B12 : در محصولات حیوانی یافت می شود و برای تشکیل سلول های جدید در طی روند رشد لازم است. کمبود آن موجب کم خونی و تحلیل اعصاب می شود.
این ویژگی ها سبب شده است تا گوشت قرمز بعنوان یکی از اصلی ترین مواد غذایی در سبد کالای مصرفی مردم قرار گیرد.

 

همچنین گوشت مرغ، یکی از مهمترین مواد غذایی محسوب می‌شود که سرشار از پروتئین‌های مختلف است و علاوه بر اینکه حاوی مقدار زیادی نیاسین بوده، سرشار از سلینوم نیز هست. سلینوم در بدن یک آنتی‌اکسیدان محسوب می‌شود. سلنیوم موجود در مرغ می‌تواند به تحریک DNA کمک کند که تحریک آن، در احیای سلول‌های آسیب‌ دیده و همچنین زدودن و رفع سلول‌های غیرعادی در بدن نقش دارد. این ماده، در پیشگیری از سرطان نیز موثر است و به سلول‌های غیرعادی اجازه رشد و تکثیر نمی‌دهد. 

شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران با توجه به تجربه و سابقه خود در این حوزه و واردات گوشت قرمز، صادرات میگو و ..........درصدد خدمت به مردم و تامین مایحتاج اساسی ایشان می باشد.